Misja nad Dniestrem

W lipcu 2009 grupa rodzin ze wspólnoty Ruchu Światło – Życie z naszej parafii i parafii w Kamieńcu organizacyjnie i finansowo wspierała rekolekcje dla małżeństw z Mołdawii i  Naddniestrza. Przy tej okazji nawiązaliśmy także kontakt z sercaninem, o. Tadeuszem Magierowskim, który pracuje w parafii w Rybnicy. Ojciec Tadeusz gościł w lipcu w obydwu naszych parafiach i opowiadał o swojej pracy misyjnej. Prosił, aby wszystkim parafianom z naszej i kamienieckiej parafii podziękować za złożone przy tej okazji ofiary, które wsparły działalność mołdawskiego Kościoła . Przy tej okazji chcielibyśmy pokazać Wam jak żyje i z jakimi problemami styka się tamtejszy Kościół.

Mołdawia_misja nad Dniestrem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *