Pod koniec roku udało się wreszcie wydrukować naszą książkę z rozważaniami słownymi i rysunkowymi do Słowa Bożego, które będzie nam towarzyszyć w czytaniach liturgicznych w 2017 roku.

Rozważania do Słowa Bożego, przygotowywane przez osoby z naszej wspólnoty, towarzyszą parafianom NMP Bolesnej we Wrocławiu – Strachocinie od 2011 roku. Głównym motywem wydania rozważań Słowa w formie publikacji książkowej jest próba zachęcenia parafian do codziennej lektury i rozważania Pisma Świętego. Każda z ok. 1200 rodzin parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu – Strachocinie otrzyma książkę w prezencie od naszego duszpasterza ks. Wojciecha Jaśkiewicza w ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

W ramach dalszej promocji chcemy rozdać dodatkowo ok. 300 egzemplarzy, resztę mamy nadzieję sprzedać w kwocie 10,- zł/ sztukę aby pokryć koszty przygotowania i druku. Poniżej screen okładki i fragment książki w PDF.

Może byłby to dobry prezent dla Waszych bliskich i znajomych, których moglibyście w ten sposób zachęcić do kontaktu z Bożym Słowem? Można zamówić dowolną liczbę egzemplarzy z odbiorem osobistym w parafii, przy wysyłce kurierem zakładamy min. 10 zamawianych egzemplarzy. Zgłoszenia na adres Strachocin.onjest@gmail.com

fragment-ksiazki_1

okładki

okładki