Witaj!

Jeśli uważasz się za chrześcijanina i Jezus jest dla ciebie kimś ważnym (a najlepiej najważniejszym) to strony i wpisy w tym dziale prawdopodobnie niewiele ci pomogą. Tym niemniej zapraszamy! Może spojrzysz na niektóre kwestie z innej strony?

Jeśli jesteś wojującym ateistą, zdeklarowanym wrogiem Kościoła i jesteś z tym szczęśliwy to prawdopodobnie to co tu przeczytasz nie dotrze do ciebie. Ale mimo to zapraszamy 🙂

Jeśli natomiast jesteś gdzieś “pomiędzy”, wierzysz ale nie do końca, wciąż szukasz, coś cię w chrześcijaństwie pociąga a coś odrzuca, uważasz, że nie wszystko ma sens, albo po prostu do tej pory nie za bardzo się nad tym zastanawiałeś to wiedz, że przygotowujemy te wpisy specjalnie z myślą o tobie.

Ponieważ wierzymy, że człowiek nie staje się chrześcijaninem dzięki przekonywującej argumentacji dlatego nie próbujemy cię przekonać do wiary. Raczej chcemy dać trochę więcej informacji, na które może trudno czasem się natknąć, podzielić się swoim doświadczeniem – czym jest dla nas wiara i dlaczego wierzymy, a może też wskazać wartościową lekturę czy zaprosić na ciekawe wydarzenie.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz – zacznij od tej strony.
Jeśli już tu byłeś – to przejrzyj ostatnie wpisy lub zajrzyj do katalogu.

Miłej lektury! Liczymy na dialog z tobą w komentarzach do wpisów.

Autorzy