Kochani,

poniżej garść pierwszych powakacyjnych informacji….

  1. Za https://www.facebook.com/wspolnotaonjest?ref=profile cytuję: Nasza wspólnota „On Jest” uzyskała status samodzielnego rejonu w strukturach Domowego Kościoła Archidiecezji Wrocławskiej. Parą rejonową zostali wybrani Jola i Jurek Prokopiukowie. Moderatorem rejonowym został ks. Wojciech Jaśkiewicz – proboszcz parafii MB Bolesnej na Strachocinie, gdzie bije serce naszego wspólnotowego życia.
  2. Pragniemy w imieniu odpowiedzialnych diecezjalnych zaprosić wszystkich na powakacyjną Pielgrzymkę naszego Ruchu w najbliższą sobotę (nazywaną także Powakacyjnym Dniem Wspólnoty), na którą wybieramy się w tym roku do parafii p.w. Chrystusa Króla w Brzegu Dolnym (ul. Naborowska 5 – wejście do kościoła od ul. Wyszyńskiego). Chcemy w ten sposób podziękować za udział w wakacyjnych rekolekcjach, dać o nich świadectwo oraz wypraszać łaski na kolejny rok formacji. Szczegóły: http://www.wroclaw.oaza.pl/wydarzenia/wydarzenia/602

Inne ogłoszenia diecezjalne:

  1. Od 26 IX w parafii p.w. Bożego Ciała ks. Radek Rotman organizuje szkołę animatora liturgicznego.  Prosimy więc o rozeznanie w Waszych wspólnotach kto mógłby i chciałby podjąć się udziału w tej szkole. Zajęcia odbywać się będą 1 x w miesiącu, w sobotę w godz. 9.00-14.00. To naprawdę ważna sprawa. Zaproście do niej chociaż kilka osób – zarówno mężczyzn, jak i kobiety – będących już po rekolekcjach I stopnia.
  2. W parafii MB Częstochowskiej we Wrocławiu w dniach 16-18.09.2013 r. odbędzie się triduum przed świętem św. Stanisława Kostki. Zapraszamy młodzież z naszych kręgów – i nie tylko. Codziennie msza św. o 18.00 i konferencja. Zeszłoroczne triduum było b. dobrze ocenione przez jej organizatorow i uczestników. Zadbajmy więc o nasze dzieci!

w najbliższym czasie prześlemy więcej informacji dotyczących naszych najbliższych planów i działań.
Pozdrawiamy Was w Panu,
Jola i Jurek Prokopiukowie